Kontakt

Jeśli masz pytania, propozycje lub inne tematy, zapraszam do kontaktu:

m_Foto_01

 

katarzyna@ecomotive.pl
tel. 601 611 296

 

 

Kto dał mi prawo?

W branży e-commerce działam od 2004 roku. Kiedy otwierałam pierwszy sklep wszystkich sklepów w sieci było maksymalnie kilkaset. Sprzedaż nieśmiało zaczynała kręcić się w sieci, temat był jednak jeszcze bardzo świeży. Zdecydowanie zbyt świeży, aby mogły powstawać serwisy z tego typu poradami…

Do wszystkiego dochodziłam metodą prób i błędów, a jest to metoda zarówno czaso, jak i kosztochłonna. Jednym z niemierzalnych kosztów był koszt utraconych klientów, których nie udało mi się pozyskać bądź zatrzymać w sklepie z uwagi na własną niewiedzę czy brak odpowiednich narzędzi marketingowych. Dopiero własne doświadczenie nauczyło mnie, co działa w tym biznesie, a czym w ogóle nie warto zaprzątać sobie głowy.

Ale Ty możesz inaczej! Dziś masz w zasadzie nieograniczony dostęp do wiedzy, informacji na ten temat w sieci. Jest ich tak dużo, że trudno wyfiltrować te najbardziej wartościowe, a co ważniejsze – PRZETESTOWANE I SPRAWDZONE W PRAKTYCE.

Dlatego proponuję Ci Sekrety Sprzedawców, czyli stronę zawierającą wyłącznie praktyczne porady wynikające z mojego 10-letniego doświadczenia i praktyk, jakie miałam okazję stosować w 3 rodzinnych sklepach, które uruchomiłam i które z powodzeniem działają do dziś.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Katarzyna Ryfka-Cygan

podpis

 

 

Dane firmy:

EcoMotive Katarzyna Ryfka-Cygan
ul. Proletariatu 166
42-580 Wojkowice

NIP: 625-241-04-27
REGON: 242989839